Turnaje

Fifa 2019 (nr.1)

Jedinečný turnaj vo FIFE 2019 na Xboxe, už 30.6.2019 od 14:00 v H3triku. Prípadná kvalifikácia sa bude hrať tiež v nedeľu 30.6.2019, pred samotným hlavným turnajom. Čas a rozpis kvalifikácie uverejníme hneď ako ukončíme prihlášky. Priebežný zoznam prihlásených budeme denne aktualizovať.   

CENY:
1. Miesto - 50% z vybratého štartovného
2. Miesto - 30%
3. Miesto - 20%

Pravidlá turnaja:

REGISTRÁCIA: Štartovné 5 eur + 5eur konzumné 

Registrovať sa je možné do štvrtku 27.6.2019 vyplnením registračného formulára a zaplatením štartovného. 

Platba povinná vopred !!! Zaplatením na č. účtu SK05 1100 0000 0029 4906 367, alebo osobne u nás v H3trik (Národná 25, Žilina). Nezabudni pri platbe cez IB uviesť do správy pre prijímateľa svoj Nick!!!
Prvých 8 prihlásených a zaplatených ma účasť na turnaji istú a postupujú rovno do základnej skupiny. 
Ďalší 9 až x-tý. budú hrať prípadnú kvalifikáciu o zostávajúcich 8 miest.

Skupiny budú losované deň pred turnajom a zverejnené na FB stránke a TU  na webe.  

SYSTEM TURNAJA:
Turnaj prebieha na konzolách Xbox - 16 hráčov  (4 skupiny po 4 hráčov) - V skupine odohrá zápas každý s každým.

Pavúk - postupujú všetci hráči zo skupiny a hrajú play-off na 2 zápasy (doma-vonku) až do finále 1 na 1 

Výber tímov - z aktuálnej EA Sport aktualizácie FIFA 19 okrem národných a výberových tímov. 

Hráči počas turnaja môžu takticky striedať tímy, nemusia hrať celý turnaj s 1 tímom 

V play-off - zápas doma-vonku-nemôže meniť tím-obidva zápasy hrá s 1 tímom( zápas druhého kola) 


BODOVÝ SYSTÉM: 

Výhra     3 b
Remíza  1 b
Prehra   0 b 

HERNÉ NASTAVENIA: 

Dĺžka polčasu - 6 min. 
Pravidla - FIFA
Úroveň obtiažnosti - Legendary
Kamera - Default, po dohode hráčov možná zmena
Bránenie - taktické
Rýchlosť hry - rýchla
Nastavenie ovládača - ľubovoľné

ROZPIS TURNAJA (predpokladaný):

                    Stôl A                                                                                                 Stôl B

1      14:00                     A1-A4                                                              13      14:00   B1-B4                                      2      14:15                     A2-A3                                                              14      14:15    B2-B3
3      14.30                     C1-C4                                                             15       14:30   D1-D4
4      14:45                     C2-C3                                                             16       14:45   D2-D3
5      15:00                    A1-A2                                                              17       15:00   B1-B2
6      15:15                     A3-A4                                                             18       15:15    B3-B4
7      15:30                     C1-C2                                                             19       15:30    D1-D2
8      15:45                    C3-C4                                                              20      15:45    D3-D4
9      16:00                   A4-A2                                                               21      16:00    B4-B2
10    16:15                    A3-A1                                                               22      16:15     B3-B1
11     16:30                   C4-C2                                                              23       16:30    D4-D2
12     16:45                   C3-C1                                                              24       16:45    D3-D1

Zmeny v systéme turnaja sú vyhradené!!!

Play Off

Osemfinále                        stôl A                                                                          stôl B

E1     17:00                  víťaz A - posledný B                                   G1    17:00  víťaz C - posledný D
E2     17:15                   posledný B - víťaz A                                   G2   17:15   posledný D - víťaz C
F1     17:30                   druhý A - tretí B                                          H1    17:30  druhý C - tretí D
F2     17:45                   tretí B - druhý A                                          H2    17:45 tretí D - druhý C

Semifinále  

I1   18:00                  víťaz E - víťaz F                                              J1     18:00 víťaz H - víťaz G
I2  18:15                    víťaz F - víťaz E                                             J2     18:15 víťaz G - víťaz H

O 3 miesto                                                                                     Finále

X1   18:30                   prehratý I- prehratý J                                Y1  18:45  víťaz I - víťaz H
X2   18:45                   prehratý J- prehratý I                                Y2  19:00 víťaz H - víťaz I

Zmeny v systéme turnaja sú vyhradené!!!




Prípadné otázky k turnaju (vyplň formulár, alebo nás kontaktuj na +421 911 950 571