Pocta

Si policajt, hasič, záchranár, zdravotnícky pracovník, vlastníš nejaký preukaz, ktorý dokazuje, že pomáhaš ľudom? Tak si na správnom mieste. 

Vy ste tí, ktorí dennodenne zachraňujú ľudské životy. Vy ste tí, čo nevidia predstavenia svojich detí na besiedkach. Vy ste tí, čo trávia Vianoce mimo rodiny, a snažia sa spraviť náš svet lepším. Vy ohrozujete svoje zdravie, len preto, aby ste zachránili to naše.  Síce sme len malý podnik v Žiline, ale chceme Vám prejaviť úctu a poďakovanie. Od nás síce nie veľa, ale aj 20 Eur na karaoke + 20% na ďalšie služby je to, čo si môžeme momentálne dovoliť. 

Je tu veľa internetových výziev (chalengov), ktoré nám nedávajú zmysel. My sme sa rozhodli spraviť tiež jednu:

Vlastníš zariadenie, kde by si naši záchranári mohli oddýchnuť načerpať nové sily, aby v budúcnosti mohli možno zachrániť práve nás? Pridaj sa k našej výzve a pomôž práve týmto ľudom, ktorí si to určite zaslúžia. Pozrime sa každý okolo seba na svojich najbližších a poďakujme týmto "hrdinom" za to, že tu môžu byť medzi nami. Každý, ako môže... Niekto iba zdieľaním, niekto konkrétnymi krokmi. Budeme radi, ak sa naše poďakovanie rozšíri medzi všetkých ľudí, ktorí ocenia, čo robia záchranári pre nás všetkých

Ak chceš akokoľvek pomôcť napíš na pocta@h3trik.sk a my budeme priebežne zverejňovať všetkých, čo sa akokoľvek zapoja do tejto výzvy, aby si práve ten Váš záchranár našiel to správne miesto, kde ocenia jeho služby spoločnosti. ZOZNAM Samozrejme ak bude podpora tejto výzve vyššia sme pripravený realizovať samostatný web. 

Ďakujeme, Váš H3trik team.